Novinky ve verzi 2.0.4

/ 01.01.2010 /

Všichni zákazníci, kteří mají objednány automatické čtvrtletní aktualizace, budou mít své weby aktualizovány do dvou týdnů.

Přehled všech funkcionalit včetně ukázek obrazovek z administrace si můžete prohlédnout v tomto PDF souboru: podrobný popis Ibis CMS (PDF, 10,8 MB).

Ibis CMS 2.0.4

 • 0004424: [Editovatelný box ] Možnost nastavit kdy se box zobrazuje (počet zobrazení, období)
  U editboxu je možné případně určit buď počet zobrazení nebo období od-do, kdy se má zobrazovat. Když omezující podmínka uplyne, může se zobrazit na jeho místě náhradní editbox. Toto vše je vhodné pro různé upoutávky nebo reklamy.
 • 0004670: [Jádro ] Klikatelná položka v menu pro detail "článku"
  V menu se například položka Novinky tváří jako klikatelná, i když jsem v detailu novinky (platí i pro Články, Galerii a Kalendář akcí)
 • 0004669: [Email marketing ] Rozlišování Skupin na veřejné a privátní
  Je možné si vytvořit privátní skupiny a mít v nich například potenciální zákazníky a mít tak oddělené odběratele novinek od těch, kteří se sami přihlásili k odběru.
 • 0004557: [Editovatelný box ] Kolotoč
  Velmi zajímavá funkce umožňující editboxu, aby se na jeho pozici střídalo více editboxů (například upoutávek, reklam, ...)
 • 0004486: [Email marketing ] Editovatelné texty o zasílání zpráv
  Vysvětlující texty o funkcionalitě EMM je možno si upravovat v administraci.
 • 0004456: [Kalendář akcí ] Umožnění přejít na DNES
  V Kalendáři akcí je možně kdykoli přejít na aktuální datum kliknutí na DNES.
 • 0004455: [Kalendář akcí ] Přidán perex a možnost jeho zkrácení
  U položky z Kalendáře akcí byl přidán stručný popis (perex) s možností nastavení jeho zkracování na vnějším webu v případě, že si to prostorové omezení vynutí.


Mohlo by Vás také zajímat« zpět

/ 03.05.22 /

Pracujeme dál

Říkám to všem zákazníkům - pokud nebudete udržovat Novinky/Aktuality, stanou se z nich Stařinky a návštěvníci si budou myslet, že jste firmu zavřeli a/nebo že se nic nového neděje. A to obvykle není pravda. Stejně jako v tomto případě...

/ 22.12.17 /

Co snížilo míru okamžitého opuštění o 82 %

U webu Olchavova.cz jsme se podívali do Google Analytics na míru okamžitého opuštění na dlouhodobé škále a odhalili jsme snížení míry okamžitého opuštění o parádních 82 %. Čím toho bylo dosaženo?

/ 30.05.16 /

Be Bop Lobby Bar

Pro Hotel Alcron, jehož restaurace má Michelinskou hvězdu, jsme udělali stylový web pro Be Bop Lobby Bar.

Není plánován žádný termín.


Zákazníci o nás napsali

Spolupráce s firmou WebConsult.cz se mi vyplatila a všude tuto firmu doporučuji.

Miroslav Skalík

V průběhu celé spolupráce jsme ocenili zejména velmi rychlé řešení vzniklých problémů a poskytnutí rad, které nám usnadnily vytvoření internetového obchodu.

Michal Petr

Již čísla za prvních pět měsíců ukazují, že se naše nová webová prezentace setkala u zákazníků s velkým úspěchem. Jejímu spuštění předcházela důkladná analýza zákaznického chování a očekávání klientů, což se pozitivně projevilo již po prvním měsíci ostrého provozu nového e-shopu.

Barbora Krátká

Anketa

Které roční období máte nejraději?

Jaro (27%)

Léto (24%)

Podzim (25%)

Zima (25%)