Novinky ve verzi 2.0.7

/ 08.10.2010 /

Všichni zákazníci, kteří mají objednány automatické čtvrtletní aktualizace, budou mít své weby aktualizovány do dvou týdnů.

Přehled všech funkcionalit včetně ukázek obrazovek z administrace si můžete prohlédnout v tomto PDF souboru: podrobný popis Ibis CMS (PDF, 12 MB).

Ibis CMS - 2.0.7

 • 0005383: [Automatické zálohování obsahu] Automatické zálohování obsahu
  Zcela nový modul, který za Vás ukládá (zálohuje) průběžně každou změnu obsahu ve Stránce, Článku, Novince či Kalendáři akcí. Pokud uděláte chybu, můžete se vrátit o libovolný počet kroků (uložených verzí) zpět.
 • 0005439: [Diskuse] Práce s IP adresami u příspěvků (blokování, seznam, informace)
  Plní se Vám diskuse příspěvky od spamerů? Chcete mít možnost vidět, kolik příspěvků pochází z jedné IP adresy (počítače)? A mít možnost blokovat příspěvky takového přispěvatele? Pak se Vám bude hodit toto vylepšení.
 • 0005309: [Diskuse] Možnost schvalování příspěvků správcem před publikací
  V diskusi je možné nastavit volbu, zda se příspěvky mají po vložení zobrazit na webu automaticky hned, nebo vždy až po schválení administrátorem.
 • 0005340: [Editovatelný box] Samorotující kolotoč
  Opět zajímavé vylepšení editovatelných boxů - editboxy teď umí samy rotovat bez nutnosti obnovy stránky. Na výběr máte 28 přechodových efektů a možností nastavení časování. Podívejte se na ukázku.
 • 0005307: [Administrace] Vypršení platnosti stránky - zobrazování zbývajícího času
  Znáte to taky? Začnete editovat nějakou stránku, je toho hodně a do toho telefon nebo jiné vyrušení. Pak se vrátíte k administraci, pokračujete v práci, dáte uložit a místo toho na Vás vyskočí upozornění, že vypršela platnost stránky. Abychom toto riziko minimalizovali, můžete si v hlavičce administrace zobrazit čas zbývající do vypršení platnosti stránky a včas rozpracovanou práci uložit. Koho tikající hodiny znervozňují, může si toto zobrazení vypnout.
 • 0005369: [Kalendář akcí] Kalendář akcí - zobrazování jen "použitých" typy akcí
  Pokud používáte v Kalendáři více typů akcí, bude se návštěvníkům Vašich stránek hodit zobrazování (pod kalendáriem) jen těch typů akcí, které se v daném období konají.
 • 0005341: [Administrace] Přesměrování na cílovou stránku po přihlášení
  Když pošlete někomu odkaz do administrace na konkrétní stránku a ten někdo není přihlášen, tak se mu dříve objevilo přihlašovací okno, přihlásil se a zobrazila se výchozí stránka administrace a ne ta, na kterou jste poslali odkaz. To je už minulostí.
 • 0005339: [Administrace] Proklik na detail/editaci z názvu
  Vylepšení v administraci - přejít na editaci položky lze i kliknutím na název. A v editaci stránky se nabízí odkaz na náhled stránky na webu. V případě aktivního modulu Automatické zálohování obsahu se zobrazuje i odkaz na záložní verze dané stránky.
 • 0005308: [Úvodní strana] Description pro Úvodní stránku
  Pole Description je nastavitelné i pro Úvodní stránku.


Mohlo by Vás také zajímat« zpět

/ 03.05.22 /

Pracujeme dál

Říkám to všem zákazníkům - pokud nebudete udržovat Novinky/Aktuality, stanou se z nich Stařinky a návštěvníci si budou myslet, že jste firmu zavřeli a/nebo že se nic nového neděje. A to obvykle není pravda. Stejně jako v tomto případě...

/ 22.12.17 /

Co snížilo míru okamžitého opuštění o 82 %

U webu Olchavova.cz jsme se podívali do Google Analytics na míru okamžitého opuštění na dlouhodobé škále a odhalili jsme snížení míry okamžitého opuštění o parádních 82 %. Čím toho bylo dosaženo?

/ 30.05.16 /

Be Bop Lobby Bar

Pro Hotel Alcron, jehož restaurace má Michelinskou hvězdu, jsme udělali stylový web pro Be Bop Lobby Bar.

Není plánován žádný termín.


Zákazníci o nás napsali

S rychlostí, odborností a přístupem společnosti WebConsult.cz jsme byli velmi spokojeni.

Petr Hrůza

Profíci a navíc s lidskou tváří, kteří vědí, co je zákaznický servis.

Petra Nemravová

Upřímně přiznávám, že spolupráce je pro nás inspirující, především v oblasti vývoje dalších funkcí, díky nimž se náš portál stává pro naše návštěvníky uživatelsky příjemnější.

Marcel Divácký

Oceňuji vysokou profesionalitu a zejména dodržení velmi krátké doby na přípravu webu.

Michaela Frýdová

Anketa

Které roční období máte nejraději?

Jaro (27%)

Léto (24%)

Podzim (25%)

Zima (25%)