Facebook

Více než 500 000 000 uživatelů Facebooku celosvětově a okolo 3 000 000 v ČR už je pádný argument proč Facebook neignorovat.

  • Založíme Vám na Facebooku stránku s Vaším logem.
  • Vysvětlíme Vám, jak to celé funguje a jak přidávat na svou Facebook stránku příspěvky a jak reagovat na ohlasy uživatelů.
  • Přidáme do Vašeho webu box s přehledem, kolik máte na Facebooku přátel/fanoušků.
  • Spustíme modul Facebook, který ke každé stránce vašeho webu přidá tlačítko „To se mi líbí“, které umožní sdílení stránky mezi přáteli/fanoušky.

Ukázky použití tohoto moduluVložit nový příspěvek/dotaz  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše


/ 03.05.22 /

Pracujeme dál

Říkám to všem zákazníkům - pokud nebudete udržovat Novinky/Aktuality, stanou se z nich Stařinky a návštěvníci si budou myslet, že jste firmu zavřeli a/nebo že se nic nového neděje. A to obvykle není pravda. Stejně jako v tomto případě...

/ 22.12.17 /

Co snížilo míru okamžitého opuštění o 82 %

U webu Olchavova.cz jsme se podívali do Google Analytics na míru okamžitého opuštění na dlouhodobé škále a odhalili jsme snížení míry okamžitého opuštění o parádních 82 %. Čím toho bylo dosaženo?

/ 30.05.16 /

Be Bop Lobby Bar

Pro Hotel Alcron, jehož restaurace má Michelinskou hvězdu, jsme udělali stylový web pro Be Bop Lobby Bar.


Zákazníci o nás napsali

Spolupráce s firmou WebConsult.cz se mi vyplatila a všude tuto firmu doporučuji.

Miroslav Skalík

V průběhu celé spolupráce jsme ocenili zejména velmi rychlé řešení vzniklých problémů a poskytnutí rad, které nám usnadnily vytvoření internetového obchodu.

Michal Petr

Již čísla za prvních pět měsíců ukazují, že se naše nová webová prezentace setkala u zákazníků s velkým úspěchem. Jejímu spuštění předcházela důkladná analýza zákaznického chování a očekávání klientů, což se pozitivně projevilo již po prvním měsíci ostrého provozu nového e-shopu.

Barbora Krátká