Reference

Za nás hovoří spokojení zákazníci.

Přečtěte si kompletní seznam webů využívajících Ibis CMS.

M - MART

V měsíci srpnu 2011 jsem přistoupila k upgradu webových stránek M – MART, spol. s r.o. s cílem zvýšit jejich informační hodnotu a atraktivitu. Realizaci jsem svěřila společnosti WebConsult.cz - Internet & Marketing s.r.o., vedené panem Hynkem Olchavou.

Všechny mé požadavky byly splněny včas a v souladu se zadáním. Tak jako při původním zadání i nyní jsem se plně mohla spolehnout na odbornost, organizační schopnosti a prozákaznické chování pana Olchavy, invenci a pečlivost jeho interních a externích členů týmu.

Protože jsem úpravy www.m-mart.cz testovala nejen na svých přátelích, ale také klientech, a ohlasy byly velmi pozitivní, je mi potěšením služby této společnosti doporučit případným zájemcům.


V Ostravě, dne 18. října 2011

RNDr. Zuzana Wroblowská,
jednatelka společnosti
M – MART, spol. s r.o.

China Investment Forum

I need my suppliers to deliver. I need quick, reliable, usable results not weeks of planning and tons of documents.

To create the internet identity of China Investment Forum WebConsult.cz’s team worked round the clock to meet requests of our managers spread across three time zones. WebConsult.cz’s approach using quick deliverables lead to a fully-functional multi-language system in a record time.

Absolutely easy to use administration, its scalability as well as superb response time of WebConsult.cz’s team were the key success factors. They simply get things done.

Please accept the assurances of my highest consideration.

Beijing, 21st September 2010
Petr Hyl
Executive Chairman
China Investment Forum


我需要的是能解决问题的供应商,我需要的是迅速、可靠、实用的结果,而不是数周的计划和繁冗的文件。

为了实现中国投资论坛的网络建设,WebConsult.cz团队紧锣密鼓地满足我们跨越三个时区的管理需要。WebConsult.cz公司的快速反应策略成就了一个破记录的多功能、多语言系统。

绝对便捷的管理操作,良好扩展性的系统和WebConsult.cz团队卓越的反应时间是成功的秘籍。

请允许我在此强烈推荐WebConsult.cz的服务。

虎彼得
中国投资论坛 执行董事长
2010年9月21日 北京

D&T Sport Pty. Ltd

Protože jsme nová společnost vstupující na konkurenční trh, naším prvořadým cílem bylo vyvinout profesionální a funkční webovou stránku.

WebConsult.cz překonala naše očekávání svojí schopností předvídat nejlepší IT řešení přizpůsobená naším specifickým požadavkům. WebConsult.cz jasně stanovila standard, co se týče schopnosti navrhnout a vytvořit dobře promyšlené, "user friendy" (uživatelsky přívětivé) a vysoce funkční webové stránky.

Vytvoření návrhu stránky nám umožnilo nahlédnout a také se účastnit na vytváření webových stránek od počátečního návrhu až po konečný produkt.

S nadšením doporučujeme WebConsult.cz všem firmám, které hledají profesionální webové stránky a sami jsme potěšeni faktem, že v budoucnu bude provozovatelem našeho e-shopu.

anglicky - originální text

As a new company entering a competitive marketplace, one of our most important key factors was the development of a professional and functional web page.

WebConsult.cz exceeded our expectations, with their ability to envisage the best IT solutions tailored specifically for our individual needs. WebConsult.cz have clearly established the benchmark in terms of the ability to design and develop a well thought out, user friendly and highly functional website.

The establishment of an online draft page allowed us to view and be involved in the development of the webpage, from the initial inception through to the final product.

We happily recommend WebConsult.cz to all businesses seeking a professional web page, and are ourselves excited by the prospect of having our own e-shop developed by them.

 

Tristan Ius
tristan@dt-sport.com
Director
D&T Sport Pty. Ltd
Australia

Virtuální galerie ArtForum

Vážený pane Olchavo,

děkuji za skvělou spolupráci při realizaci webových stránek virtuální galerie ArtForum.

Domnívám se, že má slova respektu lze úspěšně dokumentovat reakcemi domácích a zahraničních příznivců českého výtvarného umění, kteří stránky ArtFora navštěvují v počtu, který několik let překonává naše nejoptimističtější představy. Spolupráce s Vámi hraje v tomto příznivém vývoji významnou roli:

  • Tak tahle stránka je opravdu nádherná. Jsem rád, že někdo dokázal dát dohromady něco takového. Tolik umělců spolu a velké fotografie jejich děl to se jen tak nevidí. Jen tak dál! (Honzík Bajerů)
  • Excellent site. Best resource I've seen on the Web for Czech art, and very much needed. Thanks and keep up the good work. Cheers from Texas. (H. D.)
  • Jsem skutečně nadšen, moci si v klidu prohlédnout tolik krásných věcí. To je záslužný počin a uvědomuji si co to asi musí být pro vozíčkáře a podobně handicapované spoluobčany. (Michal Rudolf)

Mnoho úspěchů v další práci přeje

Mgr. Petr Kraus
ředitel projektu virtuální galerie ArtForum / ICZ

petr.kraus@i.cz

Psychoporadna

Během posledních měsíců pracovala firma pana Hynka Olchavy na stránkách www.psychoporadna.cz, které propojily starý web stejného jména a www.psychostudio.cz v jeden kompaktní celek.

Spolu s manželkou, která se se mnou na poradenské činnosti podílí, oceňujeme:

  • flexibilitu firmy, která pružně reagovala na opakovanou změnu zadání
  • široký záběr nejen počítačových vědomostí jejího ředitele, jeho akceschopnost a ochotu vyjít vstříc často vrtkavým přáním zákazníků
  • jemnost a detailnost prací firemních grafiků
  • dodržení slova, ať se již týká práce či termínů
  • schopnost vyhovět všem požadavkům klienta a vyřešit jakýkoliv vzniklý problém

Pro tyto důvody doporučujeme WebConsult.cz jako kvalitní, rychlou a pečlivou firmu v oblasti webdesignu.

PhDr. Simona Ročková a prim. MUDr. Petr Roček

Zounarka Superveget

Význam a důležitost webových stránek asi není třeba nikomu vysvětlovat. Její důležitost rok od roku stoupá. Vlastní firemní web je již delší dobu pro firmy samozřejmostí. Dnes je však třeba jít ještě o krok dál - zaměřit se na jejich kvalitu, srozumitelnost pro cílové skupiny, lehkou orientaci, praktičnost a zajímavost.

Tvorbu naší webové prezentace jsme svěřili firmě WebConsult.cz. Ta na základě definice strategie stanovení cílů stránek a našich požadavků na vytvoření obsahu a funkčnosti stránek vytvořila velmi kvalitní webové stránky, které naprosto přesně odpovídaly naší představě. Jednotlivé stránky jsou rozděleny přesně tak, aby se v nich velmi rychle každý návštěvník zorientoval a našel přesně to, co hledá.

Dnes už víme, že vytvořením webových stránek celá práce nekončí. Právě firma WebConsult.cz nás přesvědčila o tom, že se stránkami je třeba neustále pracovat, aktualizovat je, aby se návštěvníci na tyto stránky rádi opakovaně vraceli. Opravdu není tradiční, aby tvůrce webu převzal nad webovými stránkami něco jako patronát, neustále doporučoval a navrhoval další a další možnosti, jak udělat web přitažlivější a navštěvovanější. O jejich kvalitní práci nás vždy přesvědčí statistické údaje o počtu návštěv našeho webu.

Firmu WebConsult.cz vřele doporučujeme také Vám.

Ing. Jana Valdmannová
vedoucí marketingu a obchodu

jana.valdmannova@superveget.cz

Umělecký kovář Miroslav Skalík

Díky mému novému webu mám teď více zakázek.

Dříve se mi ozývali jenom známí nebo přes někoho, pro koho jsem udělal třeba plot. Dnes mi píšou a volají lidi z celé České republiky, že mě našli na internetu, že se jim moje práce a můj web líbí a že by chtěli ode mě taky plot nebo bránu.

Spolupráce s firmou WebConsult.cz se mi vyplatila a všude tuto firmu doporučuju.

Miroslav Skalík
miroslav.skalik@umelecky-kovar.com

HPhobby

Při tvorbě webových stránek pro eShop HPhobby jsme si vybrali WebConsult.cz zejména kvůli podařeným webovým stránkám, jichž jsou autory, přijatelné ceně a osobnímu přístupu.

V průběhu celé spolupráce jsme ocenili zejména velmi rychlé řešení vzniklých problémů a poskytnutí rad, které nám usnadnily vytvoření internetového obchodu.

Velmi si vážíme podnětů pana Olchavy a technické podpory pana Vorla.

WebConsult.cz je jednoznačně dobrou volbou!

Michal Petr
jednatel

michal.petr@hphobby.cz

Balakom

V červenci 2006 jsme ve spolupráci s firmou WebConsult.cz spustili nové webové stránky Balakomu spolu se zcela nově koncipovaným internetovým obchodem.

Již čísla za prvních pět měsíců ukazují, že se naše nová webová prezentace setkala u zákazníků s velkým úspěchem.

Jejímu spuštění předcházela důkladná analýza zákaznického chování a očekávání klientů, což se pozitivně projevilo již po prvním měsíci ostrého provozu nového e-shopu.

Ačkoli se průměrná návštěvnost našich webových stránek zvýšila jen mírně, obchod je pro návštěvníky natolik uživatelsky přívětivý, že počet nakupujících je oproti dřívějšímu období 2,5 krát vyšší (zvýšili jsme konverzní poměr), a při zachování stejných cen jako loni celkový obrat vzrostl, a to dokonce trojnásobně.

Zákazníci rovněž hojně využívají nově zřízenou poradnu, kde se každému z nich snažíme odpovědět na praktické otázky týkající se např. míchání barev, volby nejvhodnějšího typu nátěru apod.

Ing. Barbora Krátká
vedoucí marketingu

VAHAL

Společnost VAHAL působí na trhu informačních technologií od roku 1993, jako dodavatel řešení firemní infrastruktury.

Pokrývá oblast nasazení serverů, pracovních stanic, budování sítí LAN i WAN a připojení k internetu.

Od roku 2000 patří mezi Premier partnery společnosti Intel, v roce 2006 získala statut Microsoft Gold Certified Partner.

K redesignu svých webových stránek a k jejich převodu pod redakční systém Ibis CMS se společnost VAHAL rozhodla z důvodu potřeby rychlé aktualizace informací, které se v tomto oboru stále rychleji mění.

S rychlostí, odborností a přístupem společnosti WebConsult.cz jsme byli velmi spokojeni.

Mgr. Petr Hrůza
ředitel

Nemravka.cz

Děkuji moc týmu WebConsultu v čele s Hynkem Olchavou za přípravu webových stránek.

Profíci a navíc s lidskou tváří, kteří vědí, co je zákaznický servis :-) .

Díky moc

Petra Nemravová

MojeLékárna.cz

V prosinci 2009 jsme spustili novou verzi poradenského a informačního portálu www.mojelekarna.cz běžícího na technologii Ibis CMS a Merkur eShop.

Po 10 týdnech od zprovoznění nového systému se návštěvnost zvýšila o cca 20 % a nadále roste. Vzhledem k tomu, že jsme během této doby neprovedli žádné zásadní obsahové či jiné změny, připisuji tento pozitivní  trend právě spolupráci s WebConsult.cz.

Upřímně přiznávám, že spolupráce je pro nás inspirující, především v oblasti vývoje dalších funkcí, díky nimž se náš portál stává pro naše návštěvníky uživatelsky příjemnější.

Ing. Marcel Divácký
manažer projektu www.mojelekarna.cz

Fireclay

Oceňuji vysokou profesionalitu a zejména dodržení velmi krátké doby na přípravu webu. Jsem ráda, že jsme se rozhodli nahradit sice nedávno zakoupený, ale nepružný a složitý redakční systém novým systémem Ibis CMS, který  je výrazně uživatelsky příjemnější, logický a jeho ovládání je velmi intuitivní.

Michaela Frýdová
Fireclay, marketingové oddělení


/ 30.05.16 /

Be Bop Lobby Bar

Pro Hotel Alcron, jehož restaurace má Michelinskou hvězdu, jsme udělali stylový web pro Be Bop Lobby Bar.

/ 02.02.16 /

Novinky v Ibis CMS 3.5

Přinášíme přehled těch nejzajímavějších novinek Ibis CMS verze 3.5.

/ 08.12.15 /

Ibis CMS multi

Vyvinuli jsme redakční systém, kde lze z jediného místa spravovat více webů na svých vlastních doménách. Každý z webů může mít svůj vlastní obsah plus obsah, který jim je centrálně "vnucen". Systému říkáme Ibis CMS multi.

Není plánován žádný termín.


Zákazníci o nás napsali

Spolupráce s firmou WebConsult.cz se mi vyplatila a všude tuto firmu doporučuji.

Miroslav Skalík

V průběhu celé spolupráce jsme ocenili zejména velmi rychlé řešení vzniklých problémů a poskytnutí rad, které nám usnadnily vytvoření internetového obchodu.

Michal Petr

Již čísla za prvních pět měsíců ukazují, že se naše nová webová prezentace setkala u zákazníků s velkým úspěchem. Jejímu spuštění předcházela důkladná analýza zákaznického chování a očekávání klientů, což se pozitivně projevilo již po prvním měsíci ostrého provozu nového e-shopu.

Barbora Krátká

Anketa

Které roční období máte nejraději?

Jaro (26%)

Léto (24%)

Podzim (25%)

Zima (25%)